Otwarte Pon - Sob 10:00-18:00
biuro@seofox.pl 791-762-262

Blog SEO - Aktualności, Wiadomości

Znajdziesz tutaj przydatne informacje porady SEO na temat czynników rankingowych wpływających na pozycjonowanie w Google.
26
paź

4 nowe funkcje Google Analytics, które musi znać każdy marketingowiec

Zachowania użytkowników w internecie wciąż się zmieniają, a do śledzenia ich preferencji przedsiębiorcy wykorzystują narzędzie Google Analytics. Dlatego też Google stara się stale ulepszać narzędzie i wprowadzać nowe możliwości. 14 października na swoim blogu poinformowało, że Google Analytics zyska 4 nowe funkcje. Jakie dane będzie można dzięki nim pozyskać? Jak wpłyną na pracę specjalistów od...
Zmiany w wyszukiwarce Google - Favicon update
16
sty

Google Favicon Update nowy sposób wyświetlania wyników wyszukiwania.

W sieci pojawiła się informacja dotycząca zmiany wyglądu wyników wyszukiwania Google. Zmiana będzie przede wszystkim dotyczyć formy wyświetlania reklam (zmiana ich koloru) oraz adresów stron internetowych w wynikach wyszukiwania.
Powolne i ociężałe strony internetowe będą piętnowane
13
lis

Powolne i ociężałe strony internetowe będą piętnowane

Google ma w planach oznaczyć witryny, które są słabo zoptymalizowane i długo ładują swoją zawartość. Wszystko to dla komfortu użytkowników. Jego dokładna forma nie jest jeszcze znana – twórcy Chrome’a zamierzają eksperymentować.
26
mar

Specjalista ds. pozycjonowania – jakie cechy powinien posiadać?

Niemal każdego dnia powstaje setki nowych stron internetowych. Uzyskanie wysokich miejsc w wyszukiwarkach nie jest proste i wymaga najczęściej pomocy specjalisty SEO. Praca w dziale pozycjonowania wymaga wiedzy, doświadczenia i analitycznego umysłu. Jakie cechy powinien posiadać skuteczny specjalista ds. pozycjonowania stron?