Otwarte Pon - Sob 10:00-18:00
biuro@seofox.pl 791-762-262

Dlaczego My?

Poznaj bliżej naszą historię i styl pracy.

Kim jesteśmy?

Nasza agencja interaktywna „SeoFox” istnieje od 2008 roku, jednak nasz doświadczony zespół posiada o wiele dłuższe doświadczenie. Zajmujemy się działaniami SEO od 2001 roku, nabierając w tym czasie umiejętności, które teraz oferujemy Państwu. Przez ten czas zrealizowaliśmy bardzo wiele projektów i mamy za sobą dziesiątki wypozycjonowanych stron www.

Jako zespół łączymy naszą wiedzę i doświadczenie w jedną całość, co pozwala nam tworzyć funkcjonalne rozwiązania, będące odpowiedzią na zgłaszane indywidualne potrzeby naszych Klientów. Nasza wiedza z zakresu e-marketingu, grafiki, social media to fundament w tworzeniu przez nas każdego z projektów.

Jak pracujemy?

W swojej pracy posługujemy się dedykowanymi narzędziami, które pozwalają nam osiągać najlepsze efekty. Inwestujemy w rzadko stosowane narzędzie, po to, by śledzić konkurencje naszych klientów i dobierać najlepsze dla ich biznesu usługi.

Zrozumienie potrzeb

Skupiamy się na budowie wizerunku firm w Internecie na podstawie założeń marketingowych przedstawionych przez klienta.

Pełna pomoc techniczna

Na każdym etapie współpracy oferujemy pomoc techniczną dla naszych klientów. Możesz kontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem strony internetowej i portali społecznych.

Indywidualne podejście do klienta

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniamy rzetelną analizę strony WWW i wspólnie uzgadniamy i wdrażamy najbardziej efektywne rozwiązania. W czasie konsultacji ustalamy cele, które chcemy osiągnąć, żeby działania były skuteczne i miarodajne dla Klienta.

0
Stworzonych stron
0
POZYCJONOWANYCH STRON
0%
Satysfakcji
0
LAT DOŚWIADCZENIA