Otwarte Pon - Sob 10:00-18:00
biuro@seofox.pl 791-762-262

Audyt SEO i Optymalizacja

Z nami jesteś zawsze o krok do przodu przed swoimi rywalami

Czym jest Audyt SEO?

Usługa audytu SEO dla strony internetowej to przede wszystkim badanie pod kątem jej aktualnego zoptymalizowania, budowy i kwestii technicznych z wytycznymi wyszukiwarki Google. Te wymienione elementy traktuje się jako jedne z najważniejszych czynników, które wpływają na pozycję naszej strony w wyszukiwarce Google, a wiadomo nie od dziś że wyższe pozycje stwarzają możliwość dotarcia do dużo większej ilości potencjalnych klientów dla naszego produktu, tym samym przekładając się na większe zyski naszej firmy.

Audyt SEO rozpoczyna się przede wszystkim od strony głównej i najbardziej istotnych podstron z uwzględnieniem różnych ich typów (np. dla sklepu internetowego zostaną poddane kontroli strony z produktami)

Audyt SEO strony internetowej - kiedy robić i po co?

Niewtajemniczonym wydaje się, że sam proces pozycjonowania wystarczy, by uczynić własną stronę internetową atrakcyjną. Nie wolno jednak zapominać, że audyt jest niezwykle ważnym etapem przygotowującym do pozycjonowania. Co więcej, jest to element, na który właściciel strony może mieć wpływ. Bez niego dalsze działania mogą okazać się mało skuteczne.

Zanim zaczniemy pozycjonowanie, należy sprawdzić i dostosować stronę internetową. W kodzie każdej strony znajdują się elementy ważne dla tego procesu. Parametry takie jak „TITLE” i „Meta Description” pojawiają się bezpośrednio podczas wyszukiwania. Wykorzystując te informacje, możemy mieć duży wpływ na wyszukiwanie w przeglądarce Google.

Audyt i analiza SEO - Optymalizacja stron pod Googla‎

Podczas Audytu SEO na Swojej stronie internetowej dokonasz analizy w jaki sposób możesz poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki tej usłudze będzie możliwe określenie mocnych i słabych stron Twojej witryny internetowej oraz wskazanie, jakie kroki należy przedsięwziąć, aby witryna internetowa mogła jeszcze lepiej obsługiwać liczne grono klientów. Prawidłowo przeprowadzony audyt SEO jest podstawą skutecznej optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej w Google.
Dzięki przeprowadzonemu audytowi można dowiedzieć się między innymi:

  • analiza widoczności strony/rozpoznawalność marki w internecie;
  • dobranie odpowiednich słów kluczowych ważnych dla Twojego biznesu;
  • sprawdzenie struktury serwisu wraz z oceną linkowania wewnętrznego;
  • czy strona nie wpadła filtr nakładany przez Google obniżający pozycję;
  • obserwacje na temat konkurencji i porównanie jej do Twojej strony;
  • Informacje na temat obecności Twojej firmy w Social Mediach;
  • błędy na stronie i sposoby jak sobie z nimi radzić oraz jak ich unikać;
  • dostosowanie strony do urządzeń mobilnych

Profesjonalne audyty SEO to trwałe efekty w wynikach wyszukiwania

Najprościej rzecz ujmując, audyt SEO jest niczym innym jak analizą opracowywaną pod kątem czynników istotnych dla ustalenia wyższych pozycji strony w wyszukiwarce Google. Audyt SEO ma na celu przede wszystkim wyznaczyć mocne i słabe strony. Tym samym, strona stanie się bardziej popularna w sieci. Audyt strony internetowej posiada także wiele zalet, wśród których najważniejsze z nich to: wykrycie i wyeliminowanie pojawiających się błędów na stronie, zwiększenie zwrotu z inwestycji, czy też ograniczenie wydatków na działania, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Formularz Kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

*Zwykle odpowiadamy w ciągu godziny

Skontaktuj się z naszym doradcą!

Jeśli zainteresowała Cię nasza usługa Audyt SEO i Optymalizacja, napisz do nas lub zadzwoń razem wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

biuro@seofox.pl

791-762-262

Formularz Kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

*Zwykle odpowiadamy w ciągu godziny

Lub skontaktuj się z naszym doradcą klienta!

biuro@seofox.pl

791-762-262