Otwarte Pon - Sob 10:00-18:00
E-mail biuro@seofox.pl Zadzwoń 791-762-262
Otwarte Pon - Sob 10:00-18:00
E-mail biuro@seofox.pl Zadzwoń 791-762-262

Audyt SEO i Optymalizacja

Z nami jesteś zawsze o krok do przodu przed swoimi rywalami

Czym jest Audyt SEO?

Usługa audytu SEO dla strony internetowej to przede wszystkim badanie pod kątem jej aktualnego zoptymalizowania, budowy i kwestii technicznych z wytycznymi wyszukiwarki Google. Te wymienione elementy traktuje się jako jedne z najważniejszych czynników, które wpływają na pozycję naszej strony w wyszukiwarce Google, a wiadomo nie od dziś że wyższe pozycje stwarzają możliwość dotarcia do dużo większej ilości potencjalnych klientów dla naszego produktu, tym samym przekładając się na większe zyski naszej firmy.

Audyt SEO rozpoczyna się przede wszystkim od strony głównej i najbardziej istotnych podstron z uwzględnieniem różnych ich typów (np. dla sklepu internetowego zostaną poddane kontroli strony z produktami)

Audyt SEO strony internetowej - kiedy robić i po co?

Niewtajemniczonym wydaje się, że sam proces pozycjonowania wystarczy, by uczynić własną stronę internetową atrakcyjną. Nie wolno jednak zapominać, że audyt jest niezwykle ważnym etapem przygotowującym do pozycjonowania. Co więcej, jest to element, na który właściciel strony może mieć wpływ. Bez niego dalsze działania mogą okazać się mało skuteczne.

Zanim zaczniemy pozycjonowanie, należy sprawdzić i dostosować stronę internetową. W kodzie każdej strony znajdują się elementy ważne dla tego procesu. Parametry takie jak „TITLE” i „Meta Description” pojawiają się bezpośrednio podczas wyszukiwania. Wykorzystując te informacje, możemy mieć duży wpływ na wyszukiwanie w przeglądarce Google.

Audyt i analiza SEO - Optymalizacja stron pod Googla‎

Dzięki skorzystania z usługi Audyt SEO na Swojej stronie internetowej sprawdzisz w jaki sposób możesz poprawić jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki tej usłudze będzie możliwe określenie mocnych i słabych stron Twojej witryny internetowej oraz wskazanie, jakie kroki należy przedsięwziąć, aby witryna internetowa mogła jeszcze lepiej obsługiwać liczne grono klientów. Prawidłowo przeprowadzony audyt SEO jest podstawą skutecznej optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej w Google.
Dzięki przeprowadzonemu audytowi można dowiedzieć się między innymi:

  • czy strona jest prawidłowo przygotowana pod kątem pozycjonowania
  • analizę słów kluczowych ważnych dla Twojego biznesu.
  • czy treść strony jest czytelna i zrozumiała, a informacja łatwa do znalezienia
  • czy grafika na stronie jest właściwie dobrana
  • czy strona wpadła w filtr oraz jest rzadziej odwiedzana
  • obserwacje na temat konkurencji i porównanie jej do Twojej strony.
  • Informacje na temat obecności Twojej firmy w Social Mediach.
  • błędy na stronie i sposoby jak sobie z nimi radzić oraz jak ich unikać.

Profesjonalne audyty SEO to trwałe efekty w wynikach wyszukiwania

Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem audytów stron WWW. Mamy bardzo duże doświadczenie w ich przeprowadzaniu oraz jesteśmy w stanie nie tylko przedstawić Państwu szczegółowe wyniki stron, ale też wskazać najlepsze metody rozwiązania pojawiających się w związku z tym problemów. Analizujemy stronę pod wieloma kątami, między innymi zwracamy dużą uwagę na to, czy strona jest użyteczna w myśl zasad Web Usability, sprawdzamy ją pod kątem merytorycznym, graficznym oraz technicznym. Przygotowujemy analizę witryn, biorąc pod uwagę kwestie reklamowe, oraz określany, jak wypada strona na tle innych witryn konkurentów w branży.

Formularz Kontaktowy

*Zwykle odpowiadamy w ciągu godziny

Skontaktuj się z naszym doradcą!

Jeśli zainteresowała Cię nasza usługa Audyt SEO i Optymalizacja, napisz do nas lub zadzwoń razem wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Email biuro@seofox.pl

Zadzwoń! 791-762-262